Biznes kommunikatsiyasi va xorijiy tillari kafedrasiga hujjat topshirgan professor-o‘qituvchilar diqqatiga!
20-08-2026 | 99
#GSBE #GraduateSchool #Selection #BusinessCommunication #OrganizationalLeadership
O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabining Biznes kommunikatsiyasi va xorijiy tillari kafedrasiga hujjat topshirgan professor-o‘qituvchilar nomzodlari tanlovga taklif etiladi.
Tanlov o‘tkazilish sanasi: 2026-yil 26-avgust
Vaqti: Soat 10:00
Manzil: Toshkent shahri, Mirobod tumani, Mirobod ko‘chasi, 25. (Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi binosi)
Muhim eslatma: Nomzodlardan belgilangan vaqtdan 15 daqiqa oldin shaxsini tasdiqlovchi ID-karta (yoki pasport) hamda diplom va sertifikatlarining aslini yoki nusxasini o‘zlari bilan olib kelishlari so‘raladi.

Вниманию профессоров-преподавателей, подавших документы на кафедру бизнес-коммуникации и иностранных языков!
20-08-2026 | 100
#GSBE #GraduateSchool #Selection #BusinessCommunication #OrganizationalLeadership
Объявляется конкурс для кандидатов на должности профессорско-преподавательского состава, подавших документы на кафедру "Бизнес-коммуникации и иностранные языки" Высшей школы бизнеса и предпринимательства при Кабинете Министров Республики Узбекистан.
Дата проведения конкурса: 26 августа 2026 года
Адрес: г. Ташкент, Мирабадский район, ул. Мирабад, 25 (здание Высшей школы бизнеса и предпринимательства)
Важное примечание: кандидатам необходимо прибыть за 15 минут до назначенного времени и иметь при себе удостоверяющий личность документ ID-карту (или паспорт), а также оригиналы или копии диплома и сертификатов.