Xalikov Timur Tulkinovichning iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
08-06-2026 | 175
Xalikov Timur Tulkinovichning 08.00.16 – “Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integratsiya” ixtisosligi bo‘yicha “Raqamli texnologiya tizimlari yordamida ta’lim muassasalari bitiruvchilarining bandligini ta’minlash mexanizmlarini takomillashtirish (oliy va professional ta’lim muassasalari misolida)” mavzusidagi iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi DSc.16/2025.27.12.I.01.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil  11-iyun  kuni soat 16:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

On the defense of the dissertation of Doctor of Philosophy (PhD) in Economic Sciences by Khalikov Timur Tulkinovich
08-06-2026 | 176
The defense of the dissertation of Khalikov Timur Tulkinovich for the degree of Doctor of Philosophy (PhD) in Economics on the topic "Improving mechanisms for ensuring the employment of educational institution graduates using digital technology systems (using the example of higher and professional educational institutions) " in the specialty 08.00.16 - "Digital economy and international digital integration" will be held on Iyun 11, 2026, at 16:00 at the meeting of the Scientific Council DSc.16/2025.27.12.I.01.01 at the Graduate School of Business and Entrepreneurship of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan.