Otajonova Gulhayo Maqsud qizining iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
08-06-2026 | 201
Otajonova Gulhayo Maqsud qizining 08.00.16 – “Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integratsiya” ixtisosligi bo‘yicha “Milliy statistika tizimida raqamli texnologiyalardan foydalanish jarayonlarini takomillashtirish” mavzusidagi iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi DSc.16/2025.27.12.I.01.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 11-iyun kuni soat 14:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

On the defense of the dissertation of Doctor of Philosophy (PhD) in Economic Sciences Otajonova Gulhayo Maksud kizi
08-06-2026 | 202
The defense of the dissertation of Otajonova Gulhayo Maksud kizi for the degree of Doctor of Philosophy (PhD) in Economics on the topic "Improving the processes of using digital technologies in the national statistical system" in the specialty 08.00.16 - "Digital economy and international digital integration" will be held on Iyun 11, 2026, at 14:00 at the meeting of the Scientific Council DSc.16/2025.27.12.1.01.01 at the Graduate School of Business and Entrepreneurship of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan.