#GSBE #GraduateSchool #Masterclass #AI #Mohirdev
Sizlarni zamonaviy va dolzarb yo‘nalish “Sun’iy intellekt – ertaga kech! mavzusidagi mahorat darsiga taklif etamiz.
Mahorat darsi Mohirdev kompaniyasi asoschisi, axborot texnologiyalari va sun’iy intellekt texnologiyalari yo‘nalishida 20 yildan ortiq tajribaga ega mutaxassis, Oksford universiteti bitiruvchisi Dr. Anvar Narzullayev tomonidan olib boriladi.
Mahorat darsida quyidagi masalalarga alohida e’tibor qaratiladi: - Sun’iy intellekt (AI) asoslari va uning biznesdagi o‘rni; - AI texnologiyalarini amaliyotda qo‘llash yo‘llari; - Startaplar va kichik biznesda AI’dan foydalanish; - Zamonaviy kasblar va AI bilan ishlash ko‘nikmalari; - Kelajak texnologiyalari va rivojlanish tendensiyalari.

#GSBE #GraduateSchool #Masterclass #AI #Mohirdev
Приглашаем вас на мастер-класс на тему современного и актуального направления "Искусственный интеллект - завтра поздно!".
Мастер-класс проведет основатель компании Mohirdev, специалист с более чем 20-летним опытом работы в области информационных технологий и технологий искусственного интеллекта, выпускник Оксфордского университета Др. Анвар Нарзуллаев.
На мастер-классе особое внимание будет уделено следующим вопросам: - Основы искусственного интеллекта (ИИ) и его роль в бизнесе; - Пути применения технологий ИИ на практике; - Использование ИИ в стартапах и малом бизнесе; - Современные профессии и навыки работы с ИИ; - Технологии будущего и тенденции развития.
Дата: 24 апреля 2026 года Время: 10:00–11:30 Адрес: Высшая школа бизнеса и предпринимательства (5-й этаж, 4-я аудитория) Телефон: +998 93 445-15-89