Suyunova Dilfuza Dilmurod qizining iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
26-03-2026 | 231
Suyunova Dilfuza Dilmurod qizining 08.00.16 - “Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integrasiya” ixtisosligi bo‘yicha “Raqamli texnologiyalar va sun’iy intellektni joriy qilish orqali korporativ boshqaruv samaradorligini oshirish” mavzusidagi iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi ilmiy darajalar beruvchi DSc.16/2025.27.12.I.01.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 30-mart soat 14:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

On the defense of the dissertation of Doctor of Philosophy (PhD) in Economic Sciences Suyunova Dilfuza Dilmurod kizi
26-03-2026 | 232
The defense of the dissertation of Suyunova Dilfuza Dilmurod kizi for the degree of Doctor of Philosophy (PhD) in Economics on the topic “Improving corporate governance efficiency through the implementation of digital technologies and artificial intelligence” in the specialty 08.00.16 - "Digital economy and international digital integration" will be held on March 30, 2026, at 14:00 at the meeting of the Scientific Council DSc.16/2025.27.12.1.01.01 at the Graduate School of Business and Entrepreneurship of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan.