Suyunova Dilfuza Dilmurod qizining iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
26-03-2026 | 231
Suyunova Dilfuza Dilmurod qizining 08.00.16 - “Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integrasiya” ixtisosligi bo‘yicha “Raqamli texnologiyalar va sun’iy intellektni joriy qilish orqali korporativ boshqaruv samaradorligini oshirish” mavzusidagi iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi ilmiy darajalar beruvchi DSc.16/2025.27.12.I.01.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 30-mart soat 14:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертации доктора философии (PhD) по экономическим наукам Суюновой Дильфузы Дильмурод кизи
26-03-2026 | 229
О защите диссертации доктора философии (PhD) по экономическим наукам Суюновой  Дильфузы Дильмурод кизи
Защита диссертации Суюновой  Дильфузы Дильмурод кизи на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по экономическим наукам на тему "Повышение эффективности корпоративного управления за счет внедрения цифровых технологий и искусственного интеллекта" по специальности 08.00.16 - "Цифровая экономика и международная цифровая интеграция" состоится 30 марта 2026 года в 14:00 на заседании Научного совета DSc.16/2025.27.12.1.01.01 при Высшей школе бизнеса и предпринимательства Кабинета Министров Республики Узбекистан.