Jumayev Murod G’afurovichning iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
26-03-2026 | 304
Jumayev Murod G’afurovichning 08.00.16 -“Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integrasiya” ixtisosligi bo‘yicha “Raqamli iqtisodiyot sharoitida transport-logistika korxonalaring faoliyat samaradorligini oshirish” mavzusidagi iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi ilmiy darajalar beruvchi DSc.16/2025.27.12.I.01.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 27-mart soat 16:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

On the defense of the dissertation of Doctor of Philosophy (PhD) in Economic Sciences by Dzhumaev Murod Gafurovich
26-03-2026 | 303
The defense of the dissertation of Dzhumaev Murod Gafurovich  for the degree of Doctor of Philosophy (PhD) in Economics on the topic “Improving the efficiency of transport and logistics companies in the digital economy” in the specialty 08.00.16 - "Digital economy and international digital integration" will be held on March 27, 2026, at 16:00 at the meeting of the Scientific Council DSc.16/2025.27.12.I.01.01 at the Graduate School of Business and Entrepreneurship of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan.