Navruzov Dilshod Ismatullayevichning iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
26-03-2026 | 260
Navruzov Dilshod Ismatullayevichning 08.00.16 - “Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integrasiya” ixtisosligi bo‘yicha Aksiyadorlik jаmiyatlаridа kuzаtuv kengаshi fаoliyati sаmаrаdorligini bаholаshni rаqаmli texnologiyalаr аsosidа tаkomillаshtirish” mavzusidagi iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi ilmiy darajalar beruvchi DSc.16/2025.27.12.I.01.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 27-mart soat 14:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертации доктора философии (PhD) по экономическим наукам Наврузова Дилшода Исматуллаевича
26-03-2026 | 258
Защита диссертации Наврузова Дилшода Исматуллаевича на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по экономическим наукам на тему "Повышение эффективности оценки работы наблюдательного совета в акционерных обществах на основе цифровых технологий" по специальности 08.00.16 - "Цифровая экономика и международная цифровая интеграция" состоится 27 марта 2026 года в 14:00 на заседании Научного совета DSc.16/2025.27.12.I.01.01 при Высшей школе бизнеса и предпринимательства Кабинета Министров Республики Узбекистан.