Navruzov Dilshod Ismatullayevichning iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
26-03-2026 | 260
Navruzov Dilshod Ismatullayevichning 08.00.16 - “Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integrasiya” ixtisosligi bo‘yicha Aksiyadorlik jаmiyatlаridа kuzаtuv kengаshi fаoliyati sаmаrаdorligini bаholаshni rаqаmli texnologiyalаr аsosidа tаkomillаshtirish” mavzusidagi iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi ilmiy darajalar beruvchi DSc.16/2025.27.12.I.01.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 27-mart soat 14:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

On the defense of the dissertation of Doctor of Philosophy (PhD) in Economic Sciences by Navruzov Dilshod Ismatullayevich
26-03-2026 | 259
The defense of the dissertation of Navruzov Dilshod Ismatullayevich for the degree of Doctor of Philosophy (PhD) in Economics on the topic “Improving the assessment of the effectiveness of the supervisory board in joint-stock companies based on digital technologies” in the specialty 08.00.16 - "Digital economy and international digital integration" will be held on March 27, 2026, at 14:00 at the meeting of the Scientific Council DSc.16/2025.27.12.I.01.01 at the Graduate School of Business and Entrepreneurship of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan.