Abdurashidova Marina Sagatovnaning iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
12-03-2026 | 328
Abdurashidova Marina Sagatovnaning 08.00.16 - “Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integrasiya” ixtisosligi bo‘yicha “Raqamli iqtisodiyot sharoitida oliy ta’lim muassasalarining innovatsion faoliyatini boshqarish (TDTU misolida)” mavzusidagi iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi ilmiy darajalar beruvchi DSc.16/2025.27.12.I.01.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 18-mart soat 16:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

On the defense of the dissertation of Doctor of Philosophy (PhD) in Economic Sciences Abdurashidova Marina Sagatovna
12-03-2026 | 326
The defense of the dissertation of Abdurashidova Marina Sagatovna for the degree of Doctor of Philosophy (PhD) in Economics on the topic “Management of innovative activities of higher educational institutions in the digital economy (on the example of TDTU)” in the specialty 08.00.16 - "Digital economy and international digital integration" will be held on March 18, 2026, at 16:00 at the meeting of the Scientific Council DSc.16/2025.27.12.1.01.01 at the Graduate School of Business and Entrepreneurship of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan.