Komilov Asror Akmalovichning iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
10-03-2026 | 279
Komilov Asror Akmalovichning 08.00.16 – “Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integratsiya” ixtisosligi bo‘yicha “Shahar jamoat transportida raqamli texnologiyalarni joriy etish samaradorligini baholash” mavzusida iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi qoshidagi ilmiy darajalar beruvchi DSc.16/2025.27.12.1.01.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 18-mart soat 14:00 dagi majlisida  bolib otadi.

On the defense of the dissertation of Doctor of Philosophy (PhD) in Economic Sciences Komilov Asror Akmalovich
10-03-2026 | 277
The defense of the dissertation of Komilov Asror Akmalovich for the degree of Doctor of Philosophy (PhD) in Economics on the topic “Assessment of the Effectiveness of Implementing Digital Technologies in Urban Public Transport” in the specialty 08.00.16 - "Digital economy and international digital integration" will be held on March 18, 2026, at 14:00 at the meeting of the Scientific Council DSc.16/2025.27.12.1.01.01 at the Graduate School of Business and Entrepreneurship of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan.