Tagayev Bexzad Anvarovichning iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
17-02-2026 | 256
Tagayev Bexzad Anvarovichning 08.00.16 – “Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integratsiya” ixtisosligi bo‘yicha iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun “Raqamli iqtisodiyot sharoitida yoshlar bandligini ta’minlashning samaradorlik ko‘rsatkichlari” mavzusida yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabining ilmiy darajalar beruvchi DSc.16/2025.27.12.I.01.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 20-fevral kuni soat 14:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

On the defense of the dissertation of Doctor of Philosophy (PhD) in Economic Sciences Tagayev Bekhzad Anvarovich
17-02-2026 | 242
The defense of the dissertation of Tagayev Bekhzad Anvarovich for the degree of Doctor of Philosophy (PhD) in Economics on the topic “Effectiveness indicators of ensuring youth employment in the digital economy” in the specialty 08.00.16 - "Digital economy and international digital integration" will be held on February 20, 2026, at 14:00 at the meeting of the Scientific Council DSc.16/2025.27.12.1.01.01 at the Graduate School of Business and Entrepreneurship of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan.