#GSBE #GraduateSchool #Study #OrientationDay
Biznes va tadbirkorlik oliy maktabida 2025/2026 o‘quv yili qishki qabul magistratura tinglovchilari uchun navbatdagi tanishuv tadbiri bo‘lib o‘tdi. Mazkur tadbir “Moliya” va “Raqamli iqtisodiyot” magistratura mutaxassisliklari bo‘yicha kechki ta’lim shaklida o‘qishni boshlayotgan tinglovchilar uchun tashkil etildi.
Tadbirda Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi direktori o‘rinbosari M. Adilov tinglovchilarni o‘qish jarayonining boshlanishi bilan tabriklab, ularga bilim olish yo‘lida yuksak natijalarga erishishni, ijodiy va amaliy faoliyatlarida muvaffaqiyat tiladi.
Tadbir davomida professor-o‘qituvchilar tomonidan o‘quv jarayoni va kasbiy rivojlanish imkoniyatlari yuzasidan tushunchalar berildi. Tinglovchilar Oliy maktabning ta’lim muhiti, akademik talablari va mavjud imkoniyatlari bilan tanishishdi.

Ознакомительный день
В Высшей школе бизнеса и предпринимательства состоялось очередное ознакомительное мероприятие для слушателей магистратуры по зимнему приему на 2025/2026 учебный год. Данное мероприятие было организовано для слушателей, начинающих обучение в вечерней форме по специальностям магистратуры "Финансы" и "Цифровая экономика".
Заместитель директора Высшей школы бизнеса и предпринимательства М. Адилов поздравил слушателей с началом учебного процесса и пожелал им достичь высоких результатов в получении знаний, а также успехов в творческой и практической деятельности.
В ходе мероприятия профессора и преподаватели дали разъяснения об образовательном процессе и возможностях профессионального развития. Слушатели ознакомились с образовательной средой Высшей школы, академическими требованиями и имеющимися возможностями.