Biznes va tadbirkorlik oliy maktabida 2025/2026 o‘quv yili qishki qabul magistratura tinglovchilari uchun tanishuv kuni bo‘lib o‘tdi. Tadbir "Loyiha boshqaruvi", "Moliya" va "Raqamli iqtisodiyot" magistratura mutaxassisliklari kunduzgi ta’lim tinglovchilari uchun tashkil etildi.
Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi direktori o‘rinbosari M. Adilov tinglovchilarni qutlab, Oliy maktabning vazifalari va maqsadlari haqida so‘zlab berdi.
Tadbirda kafedra mudirlari, professor-o‘qituvchilar va Oliy maktabning boshqa bo‘linmalari vakillari ishtirok etishdi. Ular tinglovchilarni o‘quv dasturlari, o‘quv jarayonining shakli va kasbiy rivojlanish imkoniyatlari haqida atroflicha tanishtirdilar.

Ознакомительный день
В Высшей школе бизнеса и предпринимательства состоялся ознакомительный день для слушателей магистратуры Зимнего приёма на 2025/2026 учебный год. Мероприятие было организовано для слушателей дневной формы обучения по специальностям магистратуры "Проектное управление", "Финансы" и "Цифровая экономика".
Заместитель директора Высшей школы бизнеса и предпринимательства М. Адилов поприветствовал слушателей, рассказал о задачах и целях Высшей школы.
В мероприятии приняли участие заведующие кафедрами, профессорско-преподавательский состав и представители других подразделений Высшей школы. Они подробно ознакомили слушателей с учебными программами, формой учебного процесса и возможностями профессионального развития.