Maxsudov Muzaffar Ikromjon o’g’lining iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
02-02-2026 | 338
Maxsudov Muzaffar Ikromjon o’g’lining 08.00.16 - “Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integrasiya” ixtisosligi bo‘yicha “Raqamli iqtisodiyot sharoitida sanoat korxonalarini barqaror rivojlantirish strategiyasini shakllantirish yo‘llari” mavzusidagi iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi DSc.16/2025.27.12.1.01.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 6-fevral soat 16:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

On the defense of the dissertation of Doctor of Philosophy (PhD) in Economic Sciences Makhsudov Muzaffar Ikromjon ugli
02-02-2026 | 318
The defense of the dissertation of Makhsudov Muzaffar Ikromjon ugli for the degree of Doctor of Philosophy (PhD) in Economics on the topic "Ways of forming a strategy for the sustainable development of industrial enterprises in the context of the digital economy" in the specialty 08.00.16 - "Digital economy and international digital integration" will be held on February 6, 2026, at 16:00 at the meeting of the Scientific Council DSc.16/2025.27.12.1.01.01 at the Graduate School of Business and Entrepreneurship of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan.