Maxsudov Muzaffar Ikromjon o’g’lining iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
02-02-2026 | 338
Maxsudov Muzaffar Ikromjon o’g’lining 08.00.16 - “Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integrasiya” ixtisosligi bo‘yicha “Raqamli iqtisodiyot sharoitida sanoat korxonalarini barqaror rivojlantirish strategiyasini shakllantirish yo‘llari” mavzusidagi iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi DSc.16/2025.27.12.1.01.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 6-fevral soat 16:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертации доктора философии (PhD) по экономическим наукам Махсудова Музаффара Икромжон угли
02-02-2026 | 339
Защита диссертации Махсудова Музаффара Икромжон угли на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по экономическим наукам на тему "Пути формирования стратегии устойчивого развития промышленных предприятий в условиях цифровой экономики" по специальности 08.00.16 - "Цифровая экономика и международная цифровая интеграция" состоится 6 февраля 2026 года в 16:00 на заседании Научного совета DSc.16/2025.27.12.1.01.01 при Высшей школе бизнеса и предпринимательства Кабинета Министров Республики Узбекистан.