Yuldashev Iskandar Abdurashidovichning iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
02-02-2026 | 303
Yuldashev Iskandar Abdurashidovichning 08.00.16 - “Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integrasiya” ixtisosligi bo‘yicha “Raqamli texnologiyalar sharoitida banklar faoliyatini transformatsiyalashni takomillashtirish” mavzusidagi iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi DSc.16/2025.27.12.I.01.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 6-fevral soat 14:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертации доктора философии (PhD) по экономическим наукам Юлдашева Искандара Абдурашидовича
02-02-2026 | 304
Защита диссертации Юлдашева Искандара Абдурашидовича на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по экономическим наукам на тему "Совершенствование трансформации банковской деятельности в условиях цифровых технологий" по специальности 08.00.16 - "Цифровая экономика и международная цифровая интеграция" состоится 6 февраля 2026 года в 14:00 на заседании Научного совета DSc.16/2025.27.12.I.01.01 при Высшей школе бизнеса и предпринимательства Кабинета Министров Республики Узбекистан.