Biznes va tadbirkorlik oliy maktabida bitiruvchilar uchun yana bir muhim lahza
Kuni kecha Oliy biznes maktabida MBA Global Management, MBA Moliya, MSc Loyiha boshqaruvi hamda MBA IT Business (ikki diplom) mutaxassisliklari bitiruvchilariga diplomlarni tantanali ravishda topshirish marosimi bo‘lib o‘tdi.
Diplomlar bitiruvchilarga Oliy biznes maktabi rahbariyati va tegishli kafedra mudirlari tomonidan topshirildi. Tadbir davomida bitiruvchilarning bilimga chanqoqligi, mas’uliyati va kasbiy salohiyati alohida e’tirof etildi.
Oliy biznes maktabi vakillari bitiruvchilarni muhim bosqichni muvaffaqiyatli yakunlagani bilan tabriklab, ularning kelgusida malakali mutaxassis va yetuk menejer sifatida faoliyat olib borishlariga ishonch bildirdilar hamda ularga yangi imkoniyatlar, yuksak marralar va katta muvaffaqiyatlar tiladilar.
Bitiruvchilarimizni yana bir bor tabriklaymiz va kelgusidagi faoliyatlarida ulkan zafarlar tilaymiz!

Ещё один важный момент для выпускников Высшей школы бизнеса и предпринимательства
Вчера в Высшей школе бизнеса состоялась торжественная церемония вручения дипломов выпускникам программ MBA Global Management, MBA Финансы, MSc Управление проектами, а также MBA IT Business (двойной диплом).
Дипломы выпускникам были вручены руководством Высшей школы бизнеса и заведующими профильных кафедр. В ходе мероприятия были особо отмечены стремление выпускников к знаниям, их ответственность и высокий профессиональный потенциал.
Представители Высшей школы бизнеса поздравили выпускников с успешным завершением важного этапа обучения, выразили уверенность в том, что в дальнейшем они будут успешно реализовывать себя как квалифицированные специалисты и эффективные менеджеры, а также пожелали им новых возможностей, высоких целей и больших профессиональных успехов.
Поздравляем наших выпускников и желаем им ярких достижений и больших побед в дальнейшей профессиональной деятельности!