Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi Magistratura mutaxassisliklariga 2025/2026 o‘quv yili uchun qishki qabul e'lon qiladi
19-12-2025 | 465
O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi zamonaviy mutaxassislarni tayyorlash maqsadida 2025/2026 o‘quv yili uchun magistratura bosqichiga qishki qabul jarayonlarini boshladi.
Qabul quyidagi magistrlik dasturlari bo‘yicha amalga oshiriladi:
MSc Loyiha boshqaruvi
MBA Moliya
MBA Raqamli iqtisodiyot
Dars jarayonlari tajribali professor-o‘qituvchilar tomonidan o‘zbek va rus tillaridagi guruhlarda olib boriladi. Tinglovchilarga innovatsion fikrlash, strategik boshqaruv, biznesni rivojlantirish, raqamli transformatsiya, moliyaviy tahlil kabi yo‘nalishlarda chuqur bilimlar beriladi.
Shuningdek, tinglovchilar mahalliy va xalqaro amaliyot, tajriba almashinuvi va stajirovkalarda ishtirok etish imkoniyatiga ega bo‘ladilar.
Hujjat topshirish jarayoni onlayn shaklda e-tinglovchi platformasi orqali amalga oshiriladi. To‘liq ma’lumot, qabul talablari va hujjatlar ro‘yxati bilan ushbu havola orqali tanishishingiz mumkin: https://gsbe.uz/ru/general-info/postgraduate-programs-msmba

Высшая школа бизнеса и предпринимательства объявляет зимний приём в магистратуру на 2025/2026 учебный год
19-12-2025 | 432
#GSBE #GraduateSchool #Admission #MBA #MSc
Высшая школа бизнеса и предпринимательства при Кабинете Министров Республики Узбекистан в целях подготовки современных специалистов начала процесс зимнего приёма магистратуры на 2025/2026 учебный год.
Приём осуществляется по следующим магистерским программам:
MSc Управление проектами
MBA Финансы
Учебный процесс ведётся опытными профессорами и преподавателями в группах на узбекском и русском языках. Слушателям предоставляются углублённые знания в таких направлениях, как инновационное мышление, стратегическое управление, развитие бизнеса, цифровая трансформация, финансовый анализ и другие.
Также слушатели получат возможность участвовать в местных и международных практиках, программах обмена опытом и стажировках.
Подача документов осуществляется в онлайн-формате через платформу e-tinglovchi. С полной информацией, требованиями к приёму и перечнем необходимых документов вы можете ознакомиться по следующей ссылке:https://gsbe.uz/ru/general-info/postgraduate-programs-msmba