Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi Magistratura mutaxassisliklariga 2025/2026 o‘quv yili uchun qishki qabul e'lon qiladi
19-12-2025 | 465
O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi zamonaviy mutaxassislarni tayyorlash maqsadida 2025/2026 o‘quv yili uchun magistratura bosqichiga qishki qabul jarayonlarini boshladi.
Qabul quyidagi magistrlik dasturlari bo‘yicha amalga oshiriladi:
MSc Loyiha boshqaruvi
MBA Moliya
MBA Raqamli iqtisodiyot
Dars jarayonlari tajribali professor-o‘qituvchilar tomonidan o‘zbek va rus tillaridagi guruhlarda olib boriladi. Tinglovchilarga innovatsion fikrlash, strategik boshqaruv, biznesni rivojlantirish, raqamli transformatsiya, moliyaviy tahlil kabi yo‘nalishlarda chuqur bilimlar beriladi.
Shuningdek, tinglovchilar mahalliy va xalqaro amaliyot, tajriba almashinuvi va stajirovkalarda ishtirok etish imkoniyatiga ega bo‘ladilar.
Hujjat topshirish jarayoni onlayn shaklda e-tinglovchi platformasi orqali amalga oshiriladi. To‘liq ma’lumot, qabul talablari va hujjatlar ro‘yxati bilan ushbu havola orqali tanishishingiz mumkin: https://gsbe.uz/ru/general-info/postgraduate-programs-msmba

The Graduate school of business and entrepreneurship announces winter admissions for Master's programs for the 2025/2026 academic year
19-12-2025 | 468
To prepare modern specialists, the Graduate school of business and entrepreneurship under the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan has launched the winter admissions process for the 2025/2026 academic year.
Admission is open for the following master's programs:
MSc Project Management
MBA Finance
MBA Digital Economy
The curriculum is taught by experienced professors and instructors in uzbek and russian. Students will gain in-depth knowledge in areas such as innovative thinking, strategic management, business development, digital transformation, financial analysis, and more.
Students will also have the opportunity to participate in local and international practices, exchange programs, and internships.
Applications are submitted online through the e-tinglovchi platform. For full information, admission requirements and a list of required documents, please visit the following link: https://gsbe.uz/ru/general-info/postgraduate-programs-msmba