Xabibullayeva Shirinxon Toxir qizining iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
03-12-2025 | 225
Xabibullayeva Shirinxon Toxir qizining 08.00.16 – “Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integratsiya” ixtisosligi bo‘yicha “Аksiyadorlik jamiyatlarida korporativ boshqaruvni raqamli texnologiyalar asosida takomillashtirish “O’zkimyosanoat”AJ misolida” mavzusidagi iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik Oliy maktabi huzuridagi DSc.19/04.07.2023.I.88.01 raqamli Ilmiy kengashning 2025-yil 05-dekabr kuni soat 16:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертации на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по экономическим наукам Хабибуллаевой Ширинхон Тохир кизи
03-12-2025 | 226
Защита диссертационной работы Хабибуллаевой Ширинхон Тохир кизи на тему «Совершенствование корпоративного управления в акционерных обществах на основе цифровых технологий (на примере АО “O‘zkimyosanoat”)» по специальности 08.00.16 – «Цифровая экономика и международная цифровая интеграция», подготовленной на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по экономическим наукам, состоится на заседании Научного совета DSc.19/04.07.2023.I.88.01 при Высшей школе бизнеса и предпринимательства при Кабинете Министров Республики Узбекистан 5 декабря 2025 года в 16:00.