Ro‘ziev Abdumalik Ortig‘alievichning iqtisodiyot fanlari doktori (DSc) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
03-12-2025 | 235
#GraduateSchool #DSc
Ro‘ziev Abdumalik Ortig‘alievichning 08.00.16 – “Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integratsiya” ixtisosligi bo‘yicha “Milliy iqtisodiyotda raqamli texnologiyalarning istiqbolli rivojlanishini baholash metodologiyasini takomillashtirish” mavzusidagi iqtisodiyot fanlari doktori (DSc) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi DSc.19/04.07.2023.1.88.01 raqamli Ilmiy kengashning 2025 yil 5 dekabr kuni soat 14:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертации на соискание ученой степени доктора экономических наук (DSc) Рузиева Абдумалика Ортигалиевича
03-12-2025 | 236
#GraduateSchool #DSc
Защита диссертационной работы Рузиева Абдумалика Ортигалиевича на тему «Совершенствование методологии оценки перспективного развития цифровых технологий в национальной экономике» по специальности 08.00.16 – «Цифровая экономика и международная цифровая интеграция», подготовленной для получения ученой степени доктора экономических наук (DSc), состоится на заседании Научного совета DSc.19/04.07.2023.1.88.01 при Высшей школе бизнеса и предпринимательства при Кабинете Министров Республики Узбекистан 5 декабря 2025 года в 14:00.