Isaxodjayeva Zulfiya Shuxratullayevnaning iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
01-12-2025 | 265
Isaxodjayeva Zulfiya Shuxratullayevnaning «Agrobiznes va elektron tijorat sohalarida mutaxassislarni masofaviy o‘qitish mexanizimlarini takomillashtirish» mavzusidagi 08.00.16 – «Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integratsiya» ixtisosligi bo‘yicha iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun tayyorlagan dissertatsiya ishining himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi DSc.19/04.07.2023.1.88.01 raqamli Ilmiy kengashning 2025 yil «03» dekabr soat 14:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi

О защите диссертации на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по экономическим наукам Исаходжаевой Зульфии Шухратуллаевны
01-12-2025 | 264
Защита диссертационной работы Исаходжаевой Зульфии Шухратуллаевны на тему «Совершенствование механизмов дистанционного обучения специалистов в сфере агробизнеса и электронной коммерции» на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по экономическим наукам по специальности 08.00.16 – «Цифровая экономика и международная цифровая интеграция» состоится на заседании Научного совета DSc.19/04.07.2023.1.88.01 при Высшей школе бизнеса и предпринимательства при Кабинете Министров Республики Узбекистан 3 декабря 2025 года в 14:00.