Meliyev Voxidjon Pulatovichning iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
01-12-2025 | 237
Meliyev Voxidjon Pulatovichning 08.00.16 – “Raqamli iqtisodiyot va xalqaro raqamli integratsiya” ixtisosligi bo‘yicha “Sanoat korxonalari faoliyatini raqamlashtirish samaradorligini baholash (Kimyo sanoati korxonalari misolida)” mavzusidagi iqtisodiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Biznes va tadbirkorlik Oliy maktabi huzuridagi DSc.19/04.07.2023.1.88.01 raqamli Ilmiy kengashning 2025-yil 03-dekabr kuni soat 16:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертации на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по экономическим наукам Мелиева Вохиджона Пулатовича
01-12-2025 | 236
Защита диссертации Мелиева Вохиджона Пулатовича на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по экономическим наукам по специальности 08.00.16 – «Цифровая экономика и международная цифровая интеграция» на тему «Оценка эффективности цифровизации деятельности промышленных предприятий (на примере предприятий химической промышленности)» состоится на заседании диссертационного совета DSc.19/04.07.2023.1.88.01 при Высшей школе бизнеса и предпринимательства при Кабинете Министров Республики Узбекистан 3 декабря 2025 года в 16:00.