Wildberries va Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi bilan hamkorlikda respublikamiz menejerlari hamda tadbirkorlar uchun bepul biznes-akselerator ishga tushirilayotganini e’lon qiladi.
05-08-2026 | 290
Wildberries va  Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi bilan hamkorlikda respublikamiz menejerlari hamda tadbirkorlar uchun bepul biznes-akselerator ishga tushirilayotganini e’lon qiladi.
#GSBE #GraduateSchool #WB #BusinessAccelerator #Startup

Wildberries, in partnership with the Higher School of Business and Entrepreneurship under the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan, announces the launch of a free business accelerator for managers and entrepreneurs in Uzbekistan.
05-08-2026 | 256
#GSBE #GraduateSchool #WB #BusinessAccelerator #Startup
Wildberries, in partnership with the Graduate School of Business and Entrepreneurship under the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan, announces the launch of a free Business Accelerator for managers and entrepreneurs in Uzbekistan.