“Ijtimoiy mas’uliyatli marketing” mavzusida mahorat darsi o‘tkazildi
Joriy yilning 20-may kuni Biznes va tadbirkorlik oliy maktabida “Ijtimoiy mas’uliyatli marketing” mavzusida mahorat darsi uchrashuvi bo‘lib o‘tdi.
Tadbir professor-o‘qituvchilar, tinglovchilar hamda mehmonlar ishtirokida tashkil etildi. Mahorat darsiga mehmon ma’ruzachi sifatida “ALYANS AUTO” kompaniyasining marketing, savdo va servis bo‘yicha Bosh direktor o‘rinbosari Kadirov Sarvar Sabirovich taklif etildi.
Uchrashuv davomida ishtirokchilarga ijtimoiy mas’uliyatli marketingning zamonaviy yondashuvlari, biznes faoliyatida ijtimoiy mas’uliyatni joriy etish mexanizmlari hamda marketing menejmenti bilan integratsiya qilish masalalari yuzasidan batafsil ma’lumotlar berildi.

A Master Class on “Socially Responsible Marketing” Was Held
On May 20 of this year, the Graduate School of Business and Entrepreneurship hosted a master class on the topic “Socially Responsible Marketing”.
The event brought together faculty members, trainees and guests. The invited speaker was Sarvar Sabirovich Kadyrov, Deputy General Director for Marketing, Sales and Service at “ALYANS AUTO”.
During the session, participants were provided with detailed insights into modern approaches to socially responsible marketing, mechanisms for integrating social responsibility into business activities, as well as its integration with marketing management.